Zavrieť
Nachádzate sa tu:

Martin Laclavík

Manažér pobočky

Martin Laclavík
Priemerné hodnotenie
Hypocentrum Banská Bystrica
Námestie Ľ. Štúra 31
974 05 Banská Bystrica
Registračné číslo NBS: 224 622

Telefón: +421 915 223 344
E-mail: martin.laclavik@hypocentrum.sk

mapa_broker

Hypotéky
Poistenie
Správa privátnych financií

Dohodnite si so mnou konzultáciu


Hodnotenia

Splnený sen o vlastnom bývaní vďaka Hypocentru

Najväčšia spokojnosť Klient: Diana

Chcela by som sa v mene mojom aj svojho manžela poďakovať pracovníkom Hypocentra, osobitne p. Laclavíkovi: za ich ústretovosť, flexibilitu a ochotu nám so všetkým pomôcť, aby sme si splnili sen o vlastnom bývaní. Či už v bankách, na úradoch alebo službách okolo vybavenia úveru. Ste super zohraný tím - vrelo odporúčam každému kto nechce chodiť od dverí k dverám a aj tak nedosiahne výhod, ktoré dostane v Hypocentre a ešte k tomu stratí veľa času a nervov. Takže ešte raz jedno veľké ĎAKUJEM.

Keď finančný poradca a "finančný poradca" nie je to isté

Najväčšia spokojnosť Klient: Ján O.

Určite odporúčam služby Hypocentra, mal som zlú skúsenosť s "finančným poradenstvom" pri žiadosti o hypotéku. Potom som vyplnil formulár na stránke hypocentrum.sk, kontaktoval ma pán Laclavík, ktorý so mnou všetko prediskutoval cez telefón a na druhý deň na základe požiadaviek prišiel s ponukami od všetkých bánk. Vybrali sme banky do užšieho výberu, podala sa žiadosť a už bývam vo vlastnom. Naozaj sa toho netreba báť, vysoko odborný prístup, slušné vystupovanie a hlavne výsledky. Nikdy som neveril že vám poradca dokáže vyjednať lepšie podmienky u banky..., ale naozaj sa to dá. Rád by som vyzdvihol prístup p. Laclavíka, bol som veľmi spokojný. Čiže odporúčam.

Maximálna spokojnosť

Najväčšia spokojnosť Klient: Pavel R.;

Po zvážení všetkých dostupných poradenských spoločností, som sa rozhodol pre Hypocentrum a to podľa mňa ako najlepšiu voľbu. So službami hypotekárneho poradcu som bol samozrejme spokojný. Okrem hypotéky mi pomohol aj s inými službami v rámci vybavovania. Samozrejme dlhšie sa čakalo na banky, čo treba aj predpokladať. Ak by som si mal znova vybrať, tak si určite vyberiem opätovne služby daného hypotekárneho poradcu, prípadne niekoho z Hypocentra.