Zavrieť
Nachádzate sa tu:

Ing. Jan Lorenc

Hypotekárny špecialista

Ing. Jan Lorenc
Priemerné hodnotenie
Hypocentrum finančné služby, a.s.
Miletičova 5
821 08 Bratislava
Registračné číslo NBS: 224183

Telefón: +421 918 868 900
E-mail: jan.lorenc@hypocentrum.sk

mapa_broker

Hypotéky
Poistenie
Správa privátnych financií

Dohodnite si so mnou konzultáciu


Hodnotenia

Maximalne profesionalny a priatelsky pristup

Najväčšia spokojnosť Klient: Simona a Matej, marketing

Hypoteka nie je kazdodenna a jednoducha zalezitost, preto sme boli viac nez radi, ze sme mali k dispozicii odborne poradenstvo pana Lorenca. Jeho maximalne profesionalny a priatelsky pristup nam umoznil vybavenie vsetkych dokumentov bez akychkolvek starosti a vzdy velmi promptne reagoval na akekolvek nase otazky. Este raz dakujeme a urcite budeme odporucat znamym.

Najväčšia spokojnosť Klient: Ivan, technik

Ďakujeme pekne, bola radosť s Vami spolupracovať.

Najväčšia spokojnosť Klient: Samuel, IT

Ďakujem pekne za ochotu a odborné rady, určite Vás odporúčam známym, keď budú riešiť niečo podobné!

Najväčšia spokojnosť Klient: Dominik, IT

Služby hodnotim na jedničku*. Všechno co sme dohodli, ste dodrželi.

Najväčšia spokojnosť Klient: Eva, zdravotníctvo

S prácou hypotekárneho makléra pána Lorenca som bola mimoriadne spokojná. Jeho pomoc som vyhľadala opakovane pri riešení financovania bývania. Jeho prístup bol veľmi profesionálny, promptne riešil akékoľvek administratívne úkony. Zodpovedne mi predstavil aktuálne produkty na trhu, pričom pre mňa pomerne zložitú finančnú terminológiu vysvetlil zrozumiteľne, čím mi v situácii dodal pocit istoty. Veľmi oceňujem tiež flexibilitu v organizácii stretnutí aj pri komunikácii s bankou, ktorá mi pri mojom zamestnaní výrazne uľahčila situáciu. Pána Lorenca budem určite odporúčať známym.

Profesionálne služby a ústretový prístup

Najväčšia spokojnosť Klient: Jaroslav, Štátna správa

V prvom rade sa Vám chceme spolu s manželkou poďakovať za príjemnú spoluprácu a pomoc pri vybavení hypotéky. Hypotéku sme vybavili rýchlo a bez problémov. Chceme oceniť hlavne Váš profesionálny a priateľský prístup počas celého procesu od porovnania aktuálnej ponuky bánk cez komunikáciu s bankou až po podpis zmlúv. Vážime si najmä ústretový prístup a rýchlu reakciu na akékoľvek naše otázky. Vaše služby určite využijeme aj pri ďalších finančných produktoch a určite Váš odporučíme aj naším známym.

Najväčšia spokojnosť Klient: Katka a Ján Feketeovci

Chceli by sme sa Vám s manželom poďakovať za pomoc pri vybavení hypotekárneho úveru. Po predchádzajúcej zlej skúsenosti s iným "špecialistom" sme boli v "strehu", no s vaším prístupom, promptnosťou a spoľahlivosťou sme boli nadmieru spokojní. Ak bude v našom okolí niekto riešiť úver, hypotéku - určite Vás odporučíme.

Najväčšia spokojnosť Klient: Martin, IT

Potrebovali sme s priateľkou kúpiť byt a vybaviť HÚ vo veľmi krátkom čase nakoľko sme chceli stihnúť výhody hypotéky pre mladých. P. Lorenc nepomohol len s HÚ, ale dozrel na celý priebeh predaja bytu. (Kontrola zmlúv, Znalecký posudok, Kontrola katastra, Poistenie). Tiež nám bol ochotný podrobne zodpovedať všetky naše otázky, či už osobne alebo telefonicky. Nakoniec sme všetko stihli v krátkom čase.

Skutočný odborník

Najväčšia spokojnosť Klient: Lenka Kantorisova, Global IT – Financial Advisor

S priateľom sme sa rozhodli pre kúpu bytu, ktorú sme potrebovali financovať prostredníctvom hypotéky. Rovnako ako kúpu bytu považujem aj vybavenie hypotéky za dôležité rozhodnutie a preto som sa rozhodla vyhľadať pomoc odborníka. Na pána Lorenca som získala odporúčanie od kolegu, ktorý bol s jeho službami nadmieru spokojný. Pán Lorenc je skutočným odborníkom so skvelým prehľadom o ponukách bánk, ale aj o vývoji na trhu. Okrem znalostí ma velmi milo prekvapil svojou neuveriteľnou ochotou, ústretovosťou a ľudským prístupom. Vždy som bola vopred informovaná o každom ďalšom postupe či prípadných možnostiach. Zabezpečil znalca, vybavil poistenie bytu a dokonca odovzdal potrebné dokumenty na kataster. Som veľmi rada, že som sa rozhodla pre služby pána Lorenca a rozhodne by som ho odporučila každému, kto potrebuje riešiť hypotéku.

Najväčšia spokojnosť Klient: Ján, geoinformatik

Vďaka pánovi Lorencovi sme hypotéku vybavili rýchlo a bez problémov. Ďakujeme za profesionálny prístup, odborné názory a rady. Spoluprácu s pánom Lorencom by sme odporučili všetkým, ktorí potrebujú v tejto oblasti poradiť.

Profesionálny a ústretový prístup

Najväčšia spokojnosť Klient: Katarína, štátna správa

Boli sme nadmieru spokojní s Vašim profesionálnym a ústretovým prístupom, ktorý nám umožnil zabezpečiť si čerpanie úveru s vyhovujúcimi podmienkami a zároveň uskutočniť kúpu bytu, za čo Vám ďakujeme.

Spokojný klient

Najväčšia spokojnosť Klient: Marek, IT

Spolupráca s Vami bola úžasná. Pracovať s kýmkoľvek na takej citlivej veci, ako je hypotéka a kúpa domu s pozemkom si vyžaduje veľa trpezlivosti a zo začiatku aj vzájomného nastavovania, hlavne keď váš klient má malé dieťa. Som rád, že sme to všetci dotiahli až do úspešného konca a som rád, že ste boli našim poradcom. Dokázali ste nám vysvetliť zložité finančné témy, ktorým nerozumieme (a väčšinu života ani nemusíme rozumieť), boli ste proaktívny, vždy hľadali nové riešenia a naozaj boli skutočným poradcom, keďže ste dokázali stáť za svojimi názormi a argumentáciou nám vysvetliť, prečo je práve to (vaše riešenie) najlepšie. Každopádne, ak ešte niekedy budeme potrebovať pomôcť s kúpou bytu alebo domu, určite sa na vás znovu radi obrátime.

Spokojný klient, ktorý odporúča ďalej ...

Najväčšia spokojnosť Klient: P. Rosina, Bratislava

P. Lorenca som oslovil na základe odporúčania kolegu z práce, ktorý bol so službami veľmi spokojný. Musím priznať, že inak to nebolo ani v našom prípade. Veľmi profesionálny, odborný a ústretový prístup, ktorý zabezpečil, že sme nemali s vybavovaním hypotéky prakticky žiadne starosti. S celkovým výsledkom rovnako ako s podmienkami úveru sme veľmi spokojní. Môžeme len vrelo odporučiť. Ďakujem ešte raz za pomoc. Určite využijem Vašu asistenciu aj v budúcnosti.

Prístup, s ktorým budete maximálne spokojní!

Najväčšia spokojnosť Klient: Ivana, právne služby

Musím sa Vám poďakovať za trpezlivosť, bez Vašej pomoci by to išlo ťažko. Nemám Vám čo vytknúť, s Vaším prístupom som maximálne spokojná. Ďakujem ešte raz.

Keď aj rýchlosť sa počíta

Najväčšia spokojnosť Klient: Katarína, podpora predaja

„Chcem sa poďakovať za priateľský a zároveň profesionálny prístup. Po predošlých skúsenostiach s bankami a behaním po inštitúciach som vďaka Vám ušetrila čas aj peniaze. Hlavne oceňujem poradenstvo a rýchle vybavenie mojej žiadosti. Ešte raz ďakujem!“

Ak špecialista urobí všetko za vás

Najväčšia spokojnosť Klient: Dominika, analytik

„Služby spoločnosti Hypocentrum finančné služby a.s som prvýkrát využila tento rok. Vybaveniu hypotéky a celkovej komunikácii s bankami sa venoval hypotekárny špecialista spoločnosti p. Jan Lorenc. P. Lorenc mi nielenže poskytol poradenstvo v oblasti hypotekárnych služieb, ale postaral sa aj o kompletné vybavenie hypotéky, od komunikácie s bankami, až po podpis zmlúv, vinkulácie, poistných a ďalších služieb. Špeciálne si vážim komplexné porovnanie hypotekárnych ponúk bánk, vrátane úrokových sadzieb, poplatkov za poskytnutie úveru, podmienok predčasného splatenia a ďalších náležitostí, takže na klientovi naozaj ostáva už len vybratie finálnej banky. Z dôvodu spokojnosti pána Lorenca iba odporúčam.“

Skvelý prístup

Najväčšia spokojnosť Klient: Martin, stavebníctvo

Chcem Vám za všetko veľmi pekne poďakovať. Pomohol ste mi vlastne vo všetkom, sám by som si to ťažko asi tak dobre a rýchlo vybavil. Skvelý prístup!

Maximálna spokojnosť

Najväčšia spokojnosť Klient: Peter, projektový manažér

Spolupráca nemala najmenšiu chybu a bola odvedená maximálne k mojej spokojnosti. Bol som náročný zákazník, ktorý stále niečo vymýšľal a menil a aj napriek tomu bolo ku mne pristupované s maximálnou profesionalitou. Stretnutia boli prispôsobené mne a nebol problém sa stretnúť vždy keď som potreboval. Určite spoluprácu s p. Lorencom odporúčam a aj ho budem odporúčať. Davam 5* z 5

Odbremenenie od povinností

Najväčšia spokojnosť Klient: Veronika, administratíva

Chceme sa ešte raz za všetko poďakovať. Boli sme so všetkým spokojní a uľahčilo nám to veľa povinností. Určite Vás odporučíme našim známym, pán Lorenc.

Trpezlivosť a rýchlosť

Najväčšia spokojnosť Klient: Lucia, sales support

Hodnotím veľmi pozitívne našu spoluprácu s pánom Lorencom. Najmä oceňujem, že vždy promptne odpovedal na emaily/telefonáty a mal stále dosť trpezlivosti nám dookola všetko vysvetľovať. Sami by sme to určite neboli zvládli takto v pohode a s pocitom, že sa môžeme na niekoho spoľahnúť, kto vie ako ďalej. Určite Vás budem odporúčať známym.

Nenahraditeľná pomoc

Najväčšia spokojnosť Klient: Miriam, pracovník zákazníckeho servisu

Pán Lorenc bol veľmi ochotný, nápomocný, vždy flexibilný a bol pre nás nenahraditeľnou pomocou pri vybavení hypotéky a všetkých dokumentov, ktoré s ňou súviseli. Vždy nám ochotne a dobre poradil a mohli sme sa na neho spoľahnúť. Veľmi na ňom oceňujem jeho profesionálny, ale zároveň ľudský prístup. Ochotne nám odpovedal na všetky naše otázky a vďaka jeho pomoci a radám nám ušetril veľa času, "nervov“, aj peňazí. Ešte raz ďakujem.

Boli ste naozaj profesionál

Najväčšia spokojnosť Klient: Bronislava, advokátka

Vaša pomoc pri vybavovaní hypotéky bola skvelá. Sama by som to ťažko zvládla. Veľa vecí ste mi vysvetlili a vybavili za mňa. Ešte raz veľmi pekne ďakujem. Boli ste naozaj profesionál. Krásna práca.

Kade chodíme, len chválime

Najväčšia spokojnosť Klient: Veronika, materská dovolenka

Čo sa týka Vašich služieb, boli sme nadmieru spokojní a veľmi ďakujeme za pomoc. Keby sme mali napísať s čím ste nám pomohli najviac, tak asi so všetkým. Oblasť financií je nám úplne cudzia a ocenili sme všetky odborné informácie, nevynímajúc Váš úžasný prístup a trpezlivosť s našimi otázkami. Kade chodíme, len chválime a odporúčame. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme!

Radosť zo spolupráce

Najväčšia spokojnosť Klient: Andrea, marketingový pracovník

Z našej spolupráce som mala iba radosť, všetko bolo pre mňa ľahko pochopiteľné, z Vašej strany boli všetky postupné kroky dobre vysvetlené. Vaša komunikácia bola vždy promptná. Váš profesionálny aj ľudský prístup hodnotím ako veľmi dobrý.

Už druhýkrát pozitívna skúsenosť

Najväčšia spokojnosť Klient: Silvia, senior manager

Po prvej spolupráci s pánom Lorencom, toto bola druhá pozitívna skúsenosť. Spolupráca bola príjemná, ale zároveň profesionálna. Pri zastupovaní našich záujmov voči banke predčil naše očakávania. Vrelo odporúčame.

Neoceniteľná právna podpora

Najväčšia spokojnosť Klient: Štefánia, administratívna pracovníčka

Na pána Lorenca som dostala odporúčanie od môjho kolegu.Veľmi som si vážila jeho profesionálny prístup, ochotu, ústretovosť a vždy rýchlu a pohotovú odpoveď, neraz aj na úkor jeho voľného času. Neoceniteľná bola pre mňa právna podpora, ktorú mi poskytol prostredníctvom svojich kolegov. Pána Lorenca som spoznala ako človeka, odborníka, pre ktorého sú prvoradé záujem klienta, jeho potreby ako aj jeho absolútna spokojnosť. Získal si moju dôveru a s radosťou ho odporúčam mojej rodine a priateľom.

Rýchle, efektívne a kvalitné

Najväčšia spokojnosť Klient: Michal, pracovník v zdravotníctve

Chceli by sme sa poďakovať za Vaše služby. Podmienky ste vyjednali výborné a naozaj neviem, čo by sa dalo zlepšiť. Bolo to rýchle, efektívne a kvalitné. Ešte raz ďakujem pekne a budem odporúčať komu môžem.

Na jedničku

Najväčšia spokojnosť Klient: Martina, špecialista IT

Som veľmi rada, že som Vás spoznala a musím povedať, že Váš prístup, profesionálne schopnosti a trpezlivosť sú na jedničku. Samozrejme nebudem váhať sa na Vás obrátiť ak budem potrebovať a odporučím Vás aj známym.

Dodávali ste mi istotu

Najväčšia spokojnosť Klient: Jarmila, štátna správa

Dovoľte mi poďakovať Vám za veľmi príjemnú spoluprácu a ústretovosť. Boli ste mojím hypotečným "strážnym anjelom", pri ktorom som si bola istá, že všetko nakoniec dobre dopadne. Dodávali ste mi istotu a Váš pozitívny postoj bol pre mňa veľkou podporou. Oceňujem Vašu profesionalitu, kvalifikovanosť, komunikačné schopnosti, dokonalý prehľad o trhu, odbornú pomoc a ďakujem za všetky dobré rady, ktoré ste mi poskytli. Ubezpečujem Vás, že svoju maximálnu spokojnosť budem prezentovať aj u mojich priateľov a blízkych, ktorí si budú budovať svoju budúcnosť novým bývaním.

Ďakujem za rýchle vybavenie hypotéky

Najväčšia spokojnosť Klient: Miroslav, štátna správa

Ja by som Vám rád poďakoval za výbornú pomoc pri vybavovaní hypotekárneho úveru. Ďakujem za: - rýchlosť celého procesu, od prvej návštevy u Vás po čerpanie úveru ubehlo iba 33 dní, - výbornú komunikáciu pri definovaní a vybavovaní potrebných dokladov, analýze ponúk z bánk, - ústretový prístup a revíziu uzatváranej dohody o vysporiadaní BSM a kúpnej zmluvy, - zastupovanie a bezproblémovú komunikáciu s bankou a katastrom. Ešte raz ďakujem za Váš profesionálny prístup a výbornú komunikáciu a spoluprácu. Určite Vás budem odporúčať aj známym pri vybavovaní hypotekárneho úveru.

Absolútne profesionálne služby

Najväčšia spokojnosť Klient: Andrea, právnik

Ďakujem Vám za poskytnuté služby, s ktorými som nadmieru spokojná! Z mojej strany nie je možné vyzdvihnúť len jednu vec, nakoľko ste mi pomohli s vybavovaním úveru a všetkými s tým súvisiacimi službami absolútne profesionálne. S Vašimi službami určite oboznámim aj svojich známych.

Každý problém ste vždy promptne riešili

Najväčšia spokojnosť Klient: Dana, Business Project Manager

S Vašimi službami pri poskytovaní hypotéky sme boli s manželom nadmieru spokojní. Vaša komunikácia bola na veľmi vysokej úrovni. Podali ste nám korektne všetky potrebné informacie a vedeli promptne reagovať na akékoľvek otázky a dotazy. Celý proces vybavovania hypotekárneho úveru prebehol veľmi rýchlo vďaka informáciám, ktoré ste nám poskytli vždy veľmi zrozumiteľne a jasne, bez akýchkoľvek prieťahov alebo nedorozumení z vašej strany. Každý problém ste vždy promptne riešili. Váš prístup bol veľmi profesionálny a zároveň ľudský a vaše služby môžeme len odporúčať (čo určite aj budeme). Medzi najväčše pozitíva považujem pomoc pri sumarizácii všetkých dokumentov potrebných na poskytnutie HÚ a následný servis. Veľmi oceňujem aj zasielanie všetkých dokumentov prostredníctvom emailu s jasným popisom ďalšieho postupu.

Refincovala by som aj každý rok

Najväčšia spokojnosť Klient: Martina, IT špecialista

Refinancovanie hypotéky som dala do rúk p. Lorencovi, ktorý mi pomohol objektívne zhodnotiť a vybrať pre mňa najlepšie riešenie v momentálnej situácii. Všetky potrebné kroky riešil zodpovedne, profesionálne a načas, čím mi veľmi uľahčil situáciu. Všetko prebehlo podľa predstáv, bez najmenšieho problému. Som veľmi spokojná a odporúčam. S takýmto prístupom som ochotná refinancovať každý rok:) Ďakujem.

Úver podľa našich predstáv

Najväčšia spokojnosť Klient: Juraj, účtovník

Chcel by som vám podakovať za poskytnuté služby. Bol som s Vaším prístupom veľmi spokojný. Najviac oceňujem, že ste bol schopný prispôsobiť úverový produkt našim požiadavkám.

Odbornosť na vysokej úrovni

Najväčšia spokojnosť Klient: Monika, účtovníčka

Ešte raz by som sa vám chcela veľmi pekne poďakovať za vybavenie mojej hypotéky. Všetko prebehlo nad moje očakávania. Spolupráca s vami bola výborná, zodpovedali ste všetky naše otázky, odbornosť na vysokej úrovni. Oceňujem rýchle vybavenie. Určite odporučím vaše služby aj ďalším svojim známym pri riešení finančných záležitostí.

Vždy na telefóne, pripravený poradiť

Najväčšia spokojnosť Klient: Michal, grafik

Od prvého stretnutia sme boli s vašimi službami spokojní. Vedeli ste nám so všetkým poradiť, a čo je podstatné, odbremeniť nás od papierovačiek. Boli ste vždy na telefóne, keď sme potrebovali poradiť a na naše dotazy ste vedeli reagovať. Profesionálny prístup po celú dobu.

Aktívny prístup

Najväčšia spokojnosť Klient: Dávid, špecialista IT

S vašimi službami sme boli spokojní a radi ich odporučíme aj svojim známym. Najviac sme s priateľkou ocenili váš aktívny dohľad nad priebehom celého procesu zakončeného úspešným načerpaním úveru.

Trpezlivosť a profesionalita

Najväčšia spokojnosť Klient: Eugénia, pracovník v oblasti IT

Naozaj veľmi ďakujem za vašu trpezlivú a profesionálnu pomoc. Som v Bratislave už 4 roky a doteraz som sa už päťkrát sťahovala. Aj vďaka vám budem mať konečne svoj domov. Ešte raz vám ďakujem. Určite vás budem odporúčat aj kolegom a známym, ktorí budú mať podobné finančné otázniky ako ja.

Profesionálnosť a ľudskosť

Najväčšia spokojnosť Klient: Anna, pracovníčka v cestovnom ruchu

Pri výbere hypotekárneho špecialistu u mňa rozhodovali 2 základné kritériá. Kvalita poskytovaných služieb (odbornosť, skúsenosť) a osobný dojem (dôvera, spoľahlivosť, korektnosť). Hypocentrum ako spoločnosť som si vybrala kvôli prvému a vy ste svojím prístupom naplnili okrem profesionálnych aj tie očakávania druhé - ľudské. Veľmi rada sa aj v budúcnosti na Vás obrátim ak budem potrebovať poradiť s finančnými záležitosťami z Vašej oblasti."

Profesionálny prístup a kvalita služieb

Najväčšia spokojnosť Klient: Jaroslav, vrcholový manažment

Bol som veľmi spokojný s profesionálnou úrovňou komunikácie, ktorá však v ničom nezaostávala za kvalitou vami poskytnutých služieb. Našu vzájomnú spoluprácu hodnotím veľmi pozitívne a nebudem sa báť posunúť kontakt na vás aj mojim známym.

Odbornosť a rozhľad na hypotekárnom trhu

Najväčšia spokojnosť Klient: Roman, účtovník

Spoluprácu s vami hodnotím ako výbornú, oceňujem hlavne vašu odbornosť a rozhľad v oblasti hypoték. Absolvovali sme viacero stretnutí, ktore ste viedli v príjemnom priateľskom duchu a bez žiadneho naliehania. Naša ďalšia komunikácia bola veľmi pružná a efektívna, takže počas riešenia našej hypotéky nevznikli žiadne časové zdržania. Všetko bolo vyriešené v náš prospech a s časovým predstihom.

Skvelý prístup a komunikácia

Najväčšia spokojnosť Klient: Michaela, odborný referent IT

Ďakujem za vaše služby počas procesu prefinancovania mojej hypotéky. S vaším prístupom a komunikáciou som maximálne spokojná či už čo sa týka vysvetlenia požadovaných vecí (dokumentov a pod.), rýchlosťou vybavenia a celkovo celým vaším prístupom k procesu. Určite v prípade ďalšich otázok vás budem kontaktovať a aj odporúčať známym, ak budú riešiť podobné veci.

Pohodlne na jednom mieste

Najväčšia spokojnosť Klient: Tatiana, špecialista v oblasti IT

Ďakujem za Vašu pomoc pri vybavovaní administratívy spojenej s kúpou bytu. Veľmi ma potešilo, že hypotéku aj poistenie nehnuteľnosti som mohla pohodlne vybaviť na jednom mieste. Rovnako aj možnosť porovnania viacerých ponúk, ktoré ste mi ponúkli bola pre mňa výhodná. Čo sa týka priamo spolupráce s Vami, komunikácia s Vami bola vždy príjemná, včasná a k veci. Určite Vás aj Hypocentrum odporučím ďalším známym.

Vybavili ste aj nemožné

Najväčšia spokojnosť Klient: Beáta, rodič na materskej

Pozitívne konštatujeme, že s Vaším prístupom sme boli boli nadmieru spokojní. Ste veľmi ochotný, ústretový, profesionálny. Oceňujeme pomoc s odpustením poplatku za spracovanie. A aj keď banka si vyžiadala podmienku poistiť úver, s čím sme my nesúhlasili, nakoľko sme nemienili zmeniť našu existujúcu poistku, pomohli ste nám nájsť spôsob, ako túto situáciu vyriešiť. V neposlednom rade veľmi pozitívne hodnotíme rýchlosť vybavenia papierov a to, že sme s vybavením úveru nemali žiadne starosti. Len sa dostaviť na termín k podpisu zmluvy. Môžem a aj budem len odporúčať všetkým známym. Chceme sa Vám za Vašu pomoc pri riešení nášho úveru ešte raz poďakovať.

Komunikácia, prístup, vybavenie

Najväčšia spokojnosť Klient: Marián, finančný controlling

Ďakujem za spoluprácu. Komunikácia, prístup a vybavenie bolo super. Som veľmi spokojný.