Zavrieť

Záleží Vám na vlastných peniazoch?

Poraďte sa, ako môžu efektívnejšie dosiahnuť vaše ciele.

 

Čo môžete očakávať od svojho privátneho ekonomického konzultanta v divízii VINDICO Privátne Finančné Služby? 

 

V prvom rade profesionálne rady, ako môžu vaše peniaze efektívnejšie uspokojiť vaše potreby, splniť ciele, plány či sny. S klientom sa najskôr rozprávam, pričom veľmi pozorne počúvam, čo potrebuje, čo chce, čo je preňho najdôležitejšie a čo menej dôležité. Spoznávam jeho súčasnú situáciu a možnosti.

Potom hľadám spôsob, ako ciele môjho klienta splniť čo najefektívnejšie, t. j. aby na svoje potreby či sny vynaložil čo najmenej peňazí. Každému klientovi tak definujem individuálnu privátnu finančnú stratégiu.

Keď mám nalinkovanú takúto cestu, podrobne analyzujem, ako po nej kráča môj klient sám. Nemám problém pochváliť klientove zmluvy, ak sú kvalitné a efektívne; alebo navrhnúť ich úpravy, ak želanú cestu sprevádzajú povedľa a k lepším výsledkom stačia len administratívne zmeny. Keď však analýza ukáže, že niektoré produkty vedú klienta k dosiahnutiu cieľa nehospodárne, na tento fakt ho upozorním – a takéto zmluvy navrhnem nahradiť efektívnejšími. Konkrétne riešenia tak klientovi predstavujem až v tomto kroku.

Keďže naša spoločnosť spolupracuje v každej oblasti finančného sprostredkovania s väčšinou najvýznamnejších spoločností na trhu, viem odporučiť z viacerých produktov pre klienta ten najvýhodnejší. Viem, aké je preňho a jeho rodinu najlepšie životné poistenie, viem nájsť najvýhodnejšie poistenie jeho kľúčového majetku. Ak klient rieši financovanie bývania, viem mu pomôcť s výberom najlepšej hypotéky, poradiť, ako najvýhodnejšie prefinancovať starú hypotéku alebo pripraviť program na jej predčasné splatenie. Takisto navrhnúť efektívne riešenie na finančné zabezpečenie detí alebo vhodné investičné portfólio na zhodnotenie voľných financií.

Nezávislosť výberu najlepších finančných riešení pre mojich klientov je pre mňa najdôležitejším aspektom mojej práce. Konečnú voľbu odporúčaného produktu ovplyvňuje iba jedno: Stopercentné pokrytie klientových potrieb v spoľahlivej spoločnosti s kvalitným servisom a, v neposlednom rade, s dobrou cenou.

Výsledkom mojej práce je optimalizácia privátnych financií - s presne vyčísleným prínosom. Zaujíma aj vás, ako efektívnejšie môžu pracovať vaše financie?

Mgr. Marián Sedílek
privátny ekonomický konzultant

marian.sedilek@vindicopfs.sk