Zavrieť

TIP: Peniaze na dovolenku a k tomu cestovné poistenie zadarmo? S touto kartou získate oboje

Leto je obdobie, ktoré sa nám spája s dovolenkou či už pri mori alebo na horách. Nie vždy sa nám však na ňu podarí našetriť. V tom prípade máme pre vás riešenie, ktoré sa postará o to, aby ste mohli na vašu vytúženú dovolenku vycestovať aj s cestovným či úrazovým poistením zadarmo.

 Výhody, ktoré oceníte


S kartou od spoločnosti Diners Club International získate viacero výhod, ale aj zaujímavých a praktických benefitov:

 

  • možnosť bezplatnej pôžičky na 60 dní, do výšky 1 200€, pričom je možné úverový kredit navýšiť až do dvojnásobku vášho mesačného príjmu, max. však 8 000€
  • najvýhodnejšie úročenie počas prvého roku – len 4,9%
  • karta Diners Club nie je viazaná na váš účet a nemá vplyv na rating v úverovom registri, takže vám nepoškodí vaše úverové hodnotenie
  • automaticky máte v cene 24/7 asistenčnú službu v zahraničí
  • komplexné cestovné a úrazové poistenie s poistným krytím až do 6 000 000 €
  • vstup do viac ako 500 letiskových salónikov a mnoho ďalších atraktívnych odmien vo vernostnom programe Club

 

 

Stačí len natankovať a ste poistený


Boli ste už niekedy za hranicami na 1 deň či už na nákupe alebo zaviesť známych na letisko? Aj v tomto prípade sa jedná o pobyt v zahraničí, kde ak spôsobíte niekomu škodu, ste za ňu plne zodpovedný.  Ak ste však držiteľom karty Diners Club, ste poistený automaticky a bezplatne. Stačí len použiť vašu kartu za posledných 60 dní pred vycestovaním do zahraničia aspoň na 1 transakciu. Vaši spolucestujúci sú poistení takisto v momente, keď uhradíte kartou akýkoľvek výdaj spojený s cestou do zahraničia ( napr. letenka, cestovný lístok, ubytovanie, pohonné hmoty a pod.)

 

Kontaktujte nášho finančného konzultanta, ktorý vám komplexne a efektívne poradí v oblasti financií, hypoték aj poistenia.