Zavrieť

TÉMA: Od čoho závisí akú výšku úroku získate?

09. 05. 2017

Na prvý pohľad sa zdá, že získať úver je veľmi jednoduché a rýchle. Avšak ešte predtým, ako sa vám banka rozhodne poskytnúť úver, poriadne si preverí vašu aktuálnu finančnú situáciu.

Čítajte viac

TÉMA: Poistite si najcennejšie, čo doma máte

05. 05. 2017

Poistenie detí je rovnako dôležité ako vaše poistenie. V prípade úrazu alebo choroby dieťaťa je potrebné zabezpečiť starostlivosť, a to často krát aj dlhodobú.

Čítajte viac

TÉMA: Investičné životné poistenie končí

30. 03. 2017

Poradíme vám, čo by ste mali robiť, ak máte uzatvorené investičné životné poistenie, ktoré v súčasnosti mnohé poisťovne prestávajú ponúkať.

Čítajte viac

TIP: Neprehliadnite, banky opäť zvyšujú poplatky

30. 03. 2017

V dôsledku rekordne nízkych úrokových sadzieb bankám klesá príjem z hypotekárnych úverov, a preto pristupujú k zvyšovaniu poplatkov za svoje služby.

Čítajte viac
Zobraziť všetky tipy

Povedali o nás

S priateľom sme sa rozhodli pre kúpu bytu, ktorú sme potrebovali financovať prostredníctvom hypotéky. Rovnako ako kúpu bytu považujem aj vybavenie hypotéky za dôležité ... viac

Lenka Kantorisova, Global IT – Financial Advisor

Maklér:

Ing. Jan Lorenc

Poistenia, pôžičky, hypotéky

Zamotali Vám hlavu rôzne hypotekárne úvery? Poradíme Vám pri výbere poistenia, pôžičky alebo hypotéky. Finančné služby, ktoré poskytujeme Vám uľahčia život. Nenechajte sa nahovoriť na poistenia, pôžičky alebo hypotekárne úvery, ktoré nepotrebujete alebo nie sú pre Vás vhodné.

Čítajte viac
hyponews

HyPoNews

Tipy ako ušetriť na hypotéke a poistení

Chcete dostávať praktické rady a tipy z Hypocentra na email?