Zavrieť

TÉMA: Fixácia úroku, na ktorej ušetríte

25. 05. 2016

Odkedy nový zákon o úveroch na bývanie znížil poplatok za predčasné splatenie hypotéky na max. 1 % zo zostatku úveru, voľba dĺžky fixácie úrokovej sadzby začína akoby strácať na význame. Ako je to v skutočnosti?

Čítajte viac

TÉMA: Online hypotéka – ako veľmi je online?

24. 05. 2016

Dnešná doba svojím zrýchleným charakterom kladie rovnaký dôraz aj na nás. Utekáme do práce, poobede z nej, medzitým nákupy, vybavovačky po úradoch, vyzdvihnúť deti zo škôlky či školy. Sme nútení hľadať možnosti ako ušetriť čas a zjednodušiť si život. Slovo „online“ je preto čoraz viac používané – aj v súvislosti s hypotékou.

Čítajte viac

TIP: Aj mobilný dom zaplatíte hypotékou

11. 05. 2016

Mobilný dom sa stáva novým hitom v bývaní. Je praktický a finančne nenáročný, môžete ho využiť na súkromné účely, ale aj na podnikanie. I keď bankám nevyhovuje na zriadenie záložného práva, šancu získať úver na jeho kúpu máte.

Čítajte viac

TÉMA: Poistite svoj dom už od základov

03. 05. 2016

Poistenie domu vo výstavbe si vyžaduje vašu pozornosť rovnako ako poistenie domu v užívaní a tiež je jednou z podmienok poskytnutia hypotekárneho úveru na financovanie stavby. Aké sú jeho špecifiká a na čo je dôležité sa zamerať pri tomto druhu poistenia?

Čítajte viac
Zobraziť všetky tipy

Povedali o nás

Vaša pomoc pri vybavovaní hypotéky bola skvelá. Sama by som to ťažko zvládla. Veľa vecí ste mi vysvetlili a vybavili za mňa. Ešte raz veľmi pekne ďakujem. Boli ste nao... viac

Bronislava, advokátka

Maklér:

Ing. Jan Lorenc

Poistenia, pôžičky, hypotéky

Zamotali Vám hlavu rôzne hypotekárne úvery? Poradíme Vám pri výbere poistenia, pôžičky alebo hypotéky. Finančné služby, ktoré poskytujeme Vám uľahčia život. Nenechajte sa nahovoriť na poistenia, pôžičky alebo hypotekárne úvery, ktoré nepotrebujete alebo nie sú pre Vás vhodné.

Čítajte viac
hyponews

HyPoNews

Tipy ako ušetriť na hypotéke a poistení

Chcete dostávať praktické rady a tipy z Hypocentra na email?