Zavrieť

TIP: 5 noviniek v oblasti cestovného poistenia, o ktorých sa oplatí vedieť

15. 06. 2016

Leto je za dverami a čoraz viac sa okrem výberu dovolenky zaoberáme aj voľbou vhodného cestovného poistenia. Okrem základných rizík spojených s vycestovaním, na ktoré sme boli doteraz zvyknutí, sa na trhu objavili ďalšie zaujímavé novinky.

Čítajte viac

TÉMA: Ako výhodne splatiť hypotéku pre mladých?

14. 06. 2016

Na rozdiel od ostatných úverov, nový zákon o úveroch na bývanie nezvýhodnil predčasné splatenie hypotéky so ŠPM počas prvých štyroch rokov od jej poskytnutia. Napriek tomu existuje výnimka, resp. prípad, kedy predčasné splatenie môže byť výhodné.

Čítajte viac

TIP: Koľko ľudí získa hypotéku pre mladých od 1. júla 2016?

09. 06. 2016

Príjmová hranica na získanie hypotéky pre mladých sa z doterajšej sumy 1 242,80 eur znižuje na sumu 1.127,10 eur. Získať štátny príspevok na hypotéku tak bude môcť menej ľudí.

Čítajte viac

TIP: Úroky na Slovensku sa držia na historickom dne. Pri výbere hypotéky treba však byť opatrný.

09. 06. 2016

Priemerné úrokové sadzby v Európskej menovej únii (EMU) na nové úvery na bývanie klesli na 2,1% p. a. Pri výbere hypotéky treba však byť opatrný.

Čítajte viac
Zobraziť všetky tipy

Povedali o nás

Pán Ziegler, sme Vám za všetko veľmi vďační. Dokonca ste za nás vybavovali aj záležitosti s realitnou kanceláriou, čo pre naše hektické životy znamenalo veľkú psyc... viac

Katarína, chemická laborantka

Poistenia, pôžičky, hypotéky

Zamotali Vám hlavu rôzne hypotekárne úvery? Poradíme Vám pri výbere poistenia, pôžičky alebo hypotéky. Finančné služby, ktoré poskytujeme Vám uľahčia život. Nenechajte sa nahovoriť na poistenia, pôžičky alebo hypotekárne úvery, ktoré nepotrebujete alebo nie sú pre Vás vhodné.

Čítajte viac
hyponews

HyPoNews

Tipy ako ušetriť na hypotéke a poistení

Chcete dostávať praktické rady a tipy z Hypocentra na email?