Zavrieť
Nachádzate sa tu:

Ing. Miroslav Buban

Hypotekárny špecialista - Poisťovací agent

Ing. Miroslav Buban
Priemerné hodnotenie
Hypocentrum Košice
Poštová 14
040 01 Košice
Registračné číslo NBS: 193189

Telefón: +421 902 707 221
E-mail: miroslav.buban@hypocentrum.sk

mapa_broker

Hypotéky
Poistenie
Správa privátnych financií

Dohodnite si so mnou konzultáciu


Hodnotenia

Vybavil aj nemožné

Najväčšia spokojnosť Klient: Viliam, odborný zdravotnícky pracovník

Som klientom pána Bubana. Tento človek je skutočný profesionál. S jeho službami som bol veľmi spokojný. Pomohol mi s hypotékou a to do takej miery, že vybavil aj nemožné. Všetko mi ušil na mieru a podmienky dohodol oveľa lepšie, ako ja sám v banke. Všetko riešil veľmi rýchlo a mojej záležitosti sa venoval na 150% až do konca. Určite sa na p. Bubana obrátim aj v budúcnosti a rovnako ho odporučím všetkým svojim priateľom a známym, pretože je to to najlepšie riešenie pre ľudí, ktorí riešia svoje bývanie.

Zníženie úroku o 3%

Najväčšia spokojnosť Klient: Marko, IT manažér

S vašou prácou som maximálne spokojný. Máte výborný prehľad v bankových produktoch. Pomohli ste mi s refinancovaním mojich dvoch spotrebných úverov, na ktorých som mal inak celkom výhodný úrok), a tak sa vám podarilo znížiť úrok o vyše 3 %. V konečnom dôsledku platím mesačne menej o vyše 50 eur. Doporučujem vaše služby aj ostatným!

Najvýhodnejší úver a k tomu ochota a ľudskosť

Najväčšia spokojnosť Klient: Matej, manažér v oblasti obchodu

Chcel by som touto cestou vysloviť veľké poďakovanie za pomoc pri vybavovaní financovania môjho prvého bývania. Všetkým doporučujem, aby sa vám zverili na starosť pri financovaní vašej nehnuteľnosti a verte mi, lepšie podmienky v bankách nevyrokujete. Bude vám poskytnutý komplexný servis a samozrejme najvýhodnejší produkt ušitý presne na vašu mieru a pre vaše potreby. Dostanete odpoveď na každú otázku a informáciu o všetkých zmluvných detailoch. Skrátka viete, čo podpisujete a k čomu sa viažete bez nejakých zatajovaných skutočností a malých písmenok, ktoré mnoho ľudí prehliada. Tento človek má neskutočnú trpezlivosť, do ničoho vás nenúti a má ľudský prístup, čo sa v dnešnej dobe veľmi ťažko hľadá. Za seba seriózne môžem povedať, že čo sa týka mojich financií, nechám si poradiť už iba od neho. Ešte raz ĎAKUJEM.