Zavrieť

Naši partneri

Hypocentrum spolupracuje s nižšie uvedenými partnermi.

Finančné inštitúcie

Vďaka spolupráci s väčšinou finančných inštitúcií dokážeme v Hypocentre pomôcť našim klientom nájsť optimálne riešenie ich zámeru. Pomáhame im zorientovať sa v ponuke bánk, poisťovní, či iných finančných inštitúcií, pričom poskytujeme klientom nielen prehľad ponúk, ale i posúdenie individuálnych výhod či nevýhod jednotlivých produktov. 

 

Podriadení finanční agenti

Naša spoločnosť je v zmysle zákona o finančnom sprostredkovaní samostatný finančný agent. Tento status nám umožňuje spolupracovať s tretími stranami - PFA. Orientujeme sa na jednotlivcov, ale aj spoločnosti, ktoré majú záujem začať alebo pokračovať v sprostredkovaní úverov pod renomovanou značkou Hypocentrum.
Viac >

 

Realitné kancelárie a portály

Hypocentrum spolupracuje s viacerými realitnými partnermi, ktorých klientom zaisťuje hypotekárne financovanie. Vďaka nastaveným procesom, ktoré efektívne fungujú už niekoľko rokov, sme minimalizovali časovú aj administratívnu záťaž všetkých strán zúčastňujúcich sa predaja nehnuteľností. 
Viac >                          

 

Developeri

Teší nás, že nás stále oslovujú nové developerské spoločnosti a portfólio našich partnerov tak každoročne rastie. Všetkým našim partnerom za dôveru ďakujeme.
 

Chcete aj vy spolupracovať s Hypocentrom?

 

Kontaktujte nás:


Hypocentrum finančné služby, a.s.
Miletičova 5, 821 08 Bratislava 2

Mobil:   +421 918 420 406
info@hypocentrum.sk