Zavrieť

Poistenie majetku – poistenie nehnuteľností

Uvedomujeme si význam majetku pre každého jedného z nás.

 

 

Našim klientom ponúkame pomoc pri zabezpečení poistenia majetku - ich rodinných domov, bytov, chát a domácností.


Pomôžeme Vám pri príprave poistenia majetku dokončených i rozostavaných nehnuteľností, základného vybavenia domácnosti a tiež pripoistenia elektroniky, športových potrieb, umeleckých diel, zbierok, starožitností, šperkov atď.


Či už ide o poistenie domu, poistenie bytu alebo poistenie majetku všeobecne, Hypocentrum je vhodný partner. Poistenie nehnuteľností je veľmi dôležité.
Ochráni Vás pre tým najhorším. Kontaktujte nás a zistite, aké poistenie majetku je pre vás najvhodnejšie a koľko vás bude stáť.

 

 

Poistiť online

 

Chcete vedieť, ako môžu vaše financie, ktoré platíte do finančných služieb rôznych typov, pracovať viac v prospech vás? Ako môžete s rovnakými nákladmi efektívnejšie pokryť ochranu svojich príjmov, ochranu kľúčového majetku, zabezpečiť svoje deti, dôchodok a ďalšie ciele? Komplexné finančné poradenstvo vám nielenže odhalí rezervy, ale aj navrhne konkrétne optimálne riešenia na najvýhodnejšie pokrytie vašich cieľov i snov. Obráťte sa so svojou otázkou na niektorého z našich ekonomických konzultantov, ktorí vám radi poradia a pomôžu.