Zavrieť

Poistenie majetku domácnosti

Pomôže opätovne zariadiť zničené zariadenie vašej domácnosti 
 

Poistenie domácnosti chráni vašu peňaženku v prípade zničenia alebo poškodenia všetkých vecí, ktorými je vaše bývanie zariadené. Osobitne možno poistiť aj hodnotnejšie veci, ako obrazy, zbierky a pod.

Poistenie domácnosti odporúčame aj klientom, žijúcim v prenajatých nehnuteľnostiach. V prípade zničenia im pomôže nahradiť ich osobné veci, ktoré si do prenajatého bytu alebo domu priniesli.

Pomôžeme vám nadstaviť najvýhodnejšie poistenie domácnosti - podľa vašej momentálnej životnej situácie, typu nehnuteľnosti i lokality, v ktorej sa domácnosť nachádza.

 

Poistiť online

 

Chcete vedieť, ako môžu vaše financie, ktoré platíte do finančných služieb rôznych typov, pracovať viac v prospech vás? Ako môžete s rovnakými nákladmi efektívnejšie pokryť ochranu svojich príjmov, ochranu kľúčového majetku, zabezpečiť svoje deti, dôchodok a ďalšie ciele? Komplexné finančné poradenstvo vám nielenže odhalí rezervy, ale aj navrhne konkrétne optimálne riešenia na najvýhodnejšie pokrytie vašich cieľov i snov. Obráťte sa so svojou otázkou na niektorého z našich ekonomických konzultantov, ktorí vám radi poradia a pomôžu.